Dron łatwy w obsłudze od firmy Hubsan

Wśród producentów dronów, na polskim rynku znajdziemy, między innymi, firmę Hubsan. Producent ten dostarcza nam dronów różnego rodzaju, które znajdują swoje zastosowanie zarówno w sferze prywatnej, na użytek niekomercyjny, ale również w sferze biznesowej, gdzie przydają się do użytku bardziej ukierunkowanego na zysk i konkretne zadania.

Czym charakteryzuje się dron Hubsan X4 H107P?

innowacyjny hubsan x4 h107pJednym z dronów proponowanych przez firmę Hubsan jest innowacyjny Hubsan X4 H107P, który zaliczany jest do dronów rekreacyjnych. Na czym polega jego innowacyjność? Przede wszystkim na możliwości wykonywania powietrznych akrobacji w dwóch trybach. Sprzęt możemy bowiem obsługiwać przy pomocy trybu Easy, który doskonale sprawdzi się w przypadku osób dopiero uczących się sterować dronem – tutaj wystarczą delikatne pociągnięcia drążków, by dron zmienił kierunek lotu, ale jest to obarczone mniejszymi możliwościami wykonywania akrobacji. Tryb Expert zaś dedykowany jest osobom, dla których ten model dronu nie jest pierwszym urządzeniem, ale również dla osób, które spędziły kilkanaście godzin testując swoje możliwości i umiejętności na trybie łatwym. Tryb Expert umożliwia bowiem pełnowymiarowe akrobacje, które możemy wykonywać również na otwartej przestrzeni, co zdecydowanie stanowi wartość dodaną drona i rozszerza możliwości, którymi dzięki niemu dysponujemy. Ze względu na swoje funkcjonalności dron cechuje się dużą wytrzymałością.

Na pewno interesującą funkcjonalnością tego rekreacyjnego drona są wbudowane lampki ledowe, dzięki czemu możemy ćwiczyć loty dronem również w nocy. Oświetlenie tego typu doskonale uwidoczni nasze urządzenie, co umożliwi nam właściwe sterowanie nim, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa – zarówno naszego, jak i samego urządzenia.