dom seniora bydgoszcz

Dom seniora jako odpowiedzialny wybór

Całe życie spędziłam inwestując w nieruchomości. W wolnych chwilach podróżowałam po innych krajach i cieszyłam się życiem. Niestety pewnego dnia odkryłam, że nie mam nikogo bliskiego. Nigdy nie założyłam własnej rodziny i tak naprawdę nie wiedziałam jaki będzie mój los w czasie choroby.

Dom seniora – trudny wybór

dom seniora bydgoszczBędąc w starszym wieku stwierdziłam, że muszę zacząć podejmować jakieś racjonalne decyzje dotyczące mojego życia. W internecie znalazłam dom seniora bydgoszcz, który cieszył się dużą popularnością. Podobno były tam naprawdę znakomite warunki i można było spokojnie spędzać czas. Mój stan zdrowia nie był zbyt dobry i potrzebowałam stałej opieki. Wtedy zdecydowałam się przepisać połowę mojego majątku na cele charytatywne. Moje mieszkanie oddałam dalekiemu synowi kuzyna, a sama zamieszkałam w Bydgoszczy. Mój prywatny dom seniora był bardzo ciepłym miejscem. Znajdowało się tam wielu starszych ludzi. Czasami odwiedzały nas szkoły, które oferowały pomoc w czytaniu oraz przedstawienia. To zawsze była wielka rozrywka dla nas wszystkich. Popołudniami czytałam gazety, oglądałam telewizję oraz grałam w gry planszowe. Czasami patrzyłam jak wygląda opieka nad osobami starszymi. Odwiedzał nas lekarz rodzinny oraz pielęgniarki. Każdy miał badany poziom cukru oraz ciśnienie. W razie potrzeb przeprowadzano bardziej skomplikowane badania.

Wszystko zależało od potrzeb. Każdy miał inne zdrowie i nasi lekarze starali się wszystko dostosować do pacjentów. Bardzo odpowiadał mi stołówka. Nasze kucharki robiły jedzenie na naprawdę wysokim poziomie i można było zjeść coś smacznego i pożywnego.