Czy warto mieć wodzireja na weselu?

Wesela to uroczystości, do których podchodzimy niezwykle poważnie. Staramy się wszystko tak zorganizować, by było dopięte na ostatni guzik. Dla każdej młodej pary jednak najważniejsze jest to, by goście w tym dniu rewelacyjnie się bawili.

Co oferuje nam wodzirej?

wodzirej z GdańskaZ pewnością kiedyś mieliśmy już okazję spotkać się z tym słowem. Często gdy ktoś świetnie odnajduje się w towarzystwie i potrafi zabawiać innych, mówi na się niego właśnie „wodzirej”. Kim zatem ten wodzirej jest?  W największym skrócie jest to osoba, która ma nas po prostu bawić. Jak wiemy na weselach bywa różnie. Są dwie rodziny i bardzo często poszczególni ich członkowie się nie znają. Może wówczas atmosfera być nieco napięta, a goście zawstydzeni. Niekiedy zdarza się tak, że po prostu wstydzimy się wyjść zatańczyć, ponieważ patrzą na nas inni. Wodzirej ma to zmienić. Ma wpłynąć na nasz sposób myślenia tak, byśmy chcieli wyjść i się bawić. Będzie więc nas zachęcał do wyjścia na parkiet. Może również organizować różnego rodzaju konkursy, które bardzo często są sednem całej sprawy. Wspólna zabawa nas do siebie zbliża i sprawia, że przestajemy czuć się spięci. Z pewnością na każdym weselu przydałaby się taka osoba. Nie ze względu na to, że wszyscy goście mają opory przed zabawą. Raczej z tego względu, że prowadzona zabawa przez wodzireja jest zupełnie inna. Bardziej żywa i spontaniczna. Dziś oferuje nam przykładowo swoje usługi wodzirej z Gdańska. Jeśli jednak dobrze przejrzymy ogłoszenia wodzirejów, to znajdziemy ich nawet w małych miastach.

Każde wesele to przede wszystkim zabawa. Para młoda zawsze najbardziej przejmuje się tym, że goście nie włączają się w tańce i zabawy. Dlatego warta wynająć wodzireja, który poruszy z krzeseł nawet najbardziej opornych gości weselnych.