Broil King jako pomysł na prezent

 

Mój brat i ja jesteśmy podobni do siebie. Oboje słuchamy tej samej muzyki, lubimy czytać książki, i żeglować. Jednak jest coś, co nas różni. Otóż Dawid bardzo lubi gotować, a ja tego nienawidzę. Zdarza mi się czasem upiec jakieś ciasto, jednak od gotowania trzymam się z daleka. On odwrotnie, upiecze jedynie zakalec, ale gotuje jak marzenie.

Grill Broil King dla brata

marka Broil KingWiedziałam, że marzy mu się własny grill. W bloku nie miał jak korzystać z grilla, jedynie użytkował czasem na działce letniskowej. Teraz jednak wybudował dom wraz ze swoją żoną. Budowa była droga, więc wiadomo było, że nie mają pieniędzy na dodatkowe wydatki. Jednak razem z mężem i moimi rodzicami chcieliśmy im coś kupić na nową drogę życia. Skoro Dawid jest fanem gotowania i grillowania to powinniśmy mu taki grill kupić. Jednak nie jakiś zwykły, tani sprzęt, tylko profesjonalny i najwyższej jakości jaki oferuje marka Broil King. Chcieliśmy, żeby to był prezent na lata. Wybraliśmy grilla z dwoma kratkami do pieczenia, a także z ,,dobudowanym” stoliczkiem. Dzięki temu Dawid będzie miał miejsce na przygotowanie jedzenia z jednej strony i miejscem na gotowe jedzenie z drugiej. Grill miał kółeczka, więc można go było chować pod dach po czasie użytkowania. Można go było także wtedy zamknąć, więc nic nie nakapało na palniki. Jak wiadomo gaz i woda nie idą ze sobą w parze. Grill gazowy jest moim zdaniem wygodniejszy niż tradycyjny, a jak brat będzie chciał to dokupi sobie wkładkę do wędzenia.

Na pewno Dawid nie spodziewał się takiego prezentu. Jego żona musiała odwrócić jego uwagę, żebyśmy mogli przenieść grilla od strony ogrodu. Niespodzianka się udała, a brat był zachwycony. Od razu zaprosił nas na weekend na wielki test nowego grilla gazowego. Nie możemy się tego doczekać.  

Więcej o grillach na stronie: www.web-grille.pl