Bluza Prosto Klasyk dla syna

 

Mój syn ostatnio coraz częściej lubi chodzić na zakupy. Po prostu chyba zaczyna mu zależeć na tym jak wygląda. Jest już w sumie chyba w takim wieku, że zaczyna się już interesować dziewczynami i pewnie dlatego też zwraca coraz większą uwagę na to co wkłada.

Zakup bluzy Prosto Klasyk

Prosto KlasykSyn coraz częściej chce żebym po prostu dała mu pieniądze a on sam kupi już sobie ubrania. Oczywiście coraz częściej mu ulegam jednak czasem gdy ma na przykład kupić spodnie to wolę sama iść z nim do sklepu bo nie mam pewności, że kupi dobre spodnie. Ostatnio chciał kupić bluzę Prosto Klasyk, wiem że najbardziej lubi ubrania właśnie tej firmy. Zresztą jak do tej pory jeśli już kupił bluzę to kupił ją w dobrym rozmiarze. Dlatego dałam mu po prostu pieniądze na tą bluzę. Byłam bardzo ciekawa jaką tym razem sobie wybierze bo muszę przyznać, że mi samej te ubrania bardzo się podobają. przede wszystkim gdy tylko dotknie się tej bluzy czuć, że jest to naprawdę bardzo dobry materiał. Czyli mogę nawet powiedzieć, że te bluzy są naprawdę warte swojej ceny. Te bluzy, które już ma syn nosi praktycznie cały czas i często je piorę. A naprawdę wyglądają cały czas tak samo. Gdy syn wrócił z zakupów zobaczyłam, że ta bluza którą kupił wygląda praktycznie tak samo jak pozostałe. Stwierdził, że takie mu się podobają najbardziej. No skoro tak to dobrze. W końcu to on musi czuć się w tych rzeczach, które nosi dobrze.

Syn tą nową bluzę założył już następnego dnia do szkoły. Gdy wrócił powiedział, że praktycznie wszyscy w klasie zauważyli, że ma na sobie nową bluzę. I, ze następnym razem będzie chciał sobie kupić w tym samym sklepie koszulkę. Powiedziałam mu tylko., że jeśli chodzi o koszulkę to niech idzie do taty po pieniądze na nią bo ja już w tym miesiącu nie dam rady już nic mu kupić.