finanse

Biuro rachunkowe złotówka, to etyka w księgowości

Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksową obsługę księgową dla firm o szerokim spektrum prowadzonych działalności. Usługi świadczone przez nas to m.in. doradztwo dotyczące różnych możliwości opodatkowania, dostosowany do państwa kondycji finansowej oraz profilu firmy. Prowadzimy sprawy o zróżnicowanym stopniu skomplikowania księgowego oraz o różnej ilości dokumentów do obróbki.

Zasady doradztwa są jasno i przejrzyście przedstawione na pierwszym spotkaniu. W przypadku długofalowej współpracy, nie zależnie od ilości dokumentów księgowych, dostosujemy sposób rozliczenia z nami tak, aby obie strony były zadowolone ze współpracy.
Specjalizujemy się również  w sprawach związanych z rozpoczęciem, jak i likwidacją działalności gospodarczej. Nasi pracownicy zagadnienia podatkowe przedstawią w możliwie  jasny i czytelny sposób tak, aby nasi klienci mieli pewność, że wybrana przez nas opcja jest jak najbardziej korzystna dla nich. Jako podmiot funkcjonujemy już ponad dziesięć lat i posiadamy szerokie doświadczenie w prowadzeniu, nie zawsze prostych, postępowań.

Potwierdzeniem  pozycji w sektorze ksiegowo-doradczym jest certyfikat, który otrzymaliśmy od Ministra Finansów, jako nagroda za wkład  i wysiłek w etycznym prowadzeniu działalności doradczej.