biuro detektywistyczne

Biuro detektywistyczne rozwiązało sprawę kradzieży

Kradzież to jedna z tych rzeczy, którą mamy nadzieję omijać z daleka. Nikt nie chce stracić cennych dla siebie rzeczy, których często nie da się już odzyskać, szczególnie jeśli mają wartość sentymentalną, na przykład pamiątki rodzinne. Mojej ciotce przytrafiła się taka kradzież.

Biuro detektywistyczne w Warszawie wzięło się do pracy

biuro detektywistyczneZginęła jej biżuteria, w tym pierścionek, który odziedziczyła po swojej mamie, a ta od swojej mamy. Była tym zrozpaczona. Policja załamywała ręce, nie miała żadnych tropów i śledztwo zostało zawieszone. Jednak moja ciotka się nie poddawała. Biżuteria była dla niej była cenna i chciała ją odzyskać. Jedynym wyjściem była dla niej agencja detektywistyczna. Skoro policji się nie udało rozwiązać sprawy, to może uda się prywatnym detektywom. Ich cena nie była nawet taka wysoka, jak ciotka sądziła. Tym bardziej była przekonana, że podjęła słuszna decyzję. Biuro detektywistyczne-Warszawa od razu wzięło się do pracy. Wypytała o wszystko ciotkę, pytali kto był w domu w dniu w którym zginęła biżuteria, kto ją często odwiedza i wie, gdzie trzyma biżuterię. To pozwoliło zawęzić krąg podejrzanych. Po jakimś czasie przyszedł detektyw i oznajmił, iż myśli, że to jedna z sąsiadek ciotki, która była wtedy w domu. Ciotka miała się z nią skonfrontować i wyjaśnić sprawę.

Na początku sąsiadka się wypierała, ale pod groźbą wezwania policji wszystko wyznała i powiedziała, że odda skradzioną biżuterię. Dzięki temu sprawa została zakończona pomyślnie. Ciotka z jednej strony cię cieszyła, ze odzyskała pamiątki, ale z drugiej strony było jej przykro, że złodziejem okazała się sąsiadka.