Bezpieczne metody przedłużania włosów

 

Piękne, zdrowo wyglądające i gęste włosy to najlepsza wizytówka kobiety. Zadbana fryzura pozwoli odnieść najlepsze pierwsze wrażenie w nowym otoczeniu. To właśnie na włosy zwraca się największą uwagę podczas poznawania nowych osób. Jak prawidłowo dbać o włosy oraz jakie zabiegi upiększające oferują nam salony fryzjerskie?

Metoda przedłużania włosów

przedłużanie włosów metodą ultradźwiękowąNajwiększe zainteresowanie zabiegami przedłużania włosów obserwuje się w grupie młodszych kobiet, ale nie jest to reguła. Gust jest sprawą bardzo indywidualną i każdemu podobają się inne fryzury i uczesania. Jednak dla wielbicielek grubych i przede wszystkim długich włosów, polecane są zabiegi ich przedłużania. Metod jest wiele i najlepiej skonsultować indywidualnie, która będzie dla nas będzie najlepsza i najskuteczniejsza. Jedną z popularniejszych jest przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową.. Jak wygląda sam proces przedłużania włosów właśnie taką metodą? Ultradźwięki brzmią bardzo tajemniczo. Jest to jednak prosta i bezbolesna procedura. Maszyna, wyglądem przypominająca prostownicę, wykorzystuje ultradźwięki do łączenia sztucznych pasm włosów do nasady naszych naturalnych. Zabieg jest bezdotykowy – pasma są doczepiane do włosów, nie naruszając skóry głowy. Przedłużanie włosów jest często wykonywanie przez panie, które swoje naturalne mają bardzo cienkie i wolno rosnące.

Doczepiane pasma włosów są naturalne – czyli takie, jak na naszej głowie. To oznacza, że doczepione włosy wraz z naszymi tworzą jedność i w przypadku zabiegów, takich jak suszenie, prostowanie czy kręcenie za pomocą prostownicy czy lokówki, włosy będą zachowywać się naturalnie, tak jak nasze własne. To właśnie ceni sobie wiele klientek, które deklarują, że nie zauważają żadnej różnicy pomiędzy swoimi, a doczepionymi włosami.