fotograf na wesele

Bart poszukuje z narzeczoną fotografa na ślub

Brat zdecydował się na ślub. Jesteśmy trochę zdziwieni bo Marcelinę zna dosyć krótko. Michał rzadko do domu przyprowadzał jakieś dziewczyny. Marcelinę znamy od pół roku. Po czterech miesiącach jej się oświadczył a już szykują swój ślub. Mama jest trochę sceptycznie nastawiona ale wie, że Michał ma już swoje lata i jeśli jest pewny, że Marcelina to miłość jego życia nie zamierza się wtrącać.

Pomagam w znalezieniu fotografa

fotograf na weseleMarcelina jest miłą dziewczyną i zrobiła na nas dobre wrażenie. Mają już ustaloną salę. Podpisali już nawet umowę, w której znajdują się wszystkie ustalenia odnośnie jedzenia, napojów i dekoracji. Nie mają kamerzysty i fotografa. Doskonały fotograf ślubny z Wrocławia to wcale nie jest taka prosta sprawa. Marcelina mówiła, że najlepsi fotografowie mają zajęte terminy na dwa a nawet na trzy lata do przodu. Michał z Marceliną zdecydowali się na ślub za rok. Mają nie wiele czasu żeby znaleźć kogoś polecanego. Doskonały fotograf ślubny z Wrocławia musi mieć spore doświadczenie w branży. Musi wiedzieć jak powinno się wykonywać zdjęcia. Marcelina chce kogoś polecanego. Jak na razie wszyscy polecani fotografowie mają zajęty termin w czerwcu, na którym im zależy. Poleciłam bratu żeby poszukali fotografa na portalu naszego miasta. Tam wielu ludzi się ogłasza może akurat znajdą kogoś dobrego. Chciałabym żeby im się udało. Lubię Marcelinę i moim zdaniem pasuje do mojego brata.

Okazało się, że mój pomysł był bardzo dobry. Dzięki mnie udało im się podpisać umowę z fotografem, który ma na swoim koncie wiele wesel i ślubów a także innych uroczystości. Okazało się, ze fotograf pojedzie z nimi także nad morze i tam zorganizuje im sesję ślubną. Mam nadzieję, że będą zadowoleni ze zdjęć. Okazało się, że ja będę świadkową u brata.