folia

Banery reklamowe dla sali bankietowej

Kilka tygodni temu moja firma postanowiła, że czas byśmy stali się bardziej widoczni dla klientów. Działka jest przy samej drodze, ale budynek znajduje się dalej i nie każdy przejeżdżający zwróci na niego uwagę. Jeśli prowadzi się salę bankietową z restauracją w Poznaniu to widoczność jest bardzo ważna.

Banery reklamowe to świetny sposób na reklamę

foliaBudynek stoi dalej, żeby z przodu znajdował się duży parking, bo przy organizacji wesel, czy imprez sylwestrowych jest to bardzo ważne. Wiadomo, że taki roll up byłby nieprzydatny w naszej branży, więc trzeba było szukać innych rozwiązań. Reklamę w lokalnej gazecie już mieliśmy, więc jedna opcja już była z głowy. Była to skuteczna forma reklamy, ale chcieliśmy także, by przypadkowi ludzie wiedzieli, że znajduje się u nas sala bankietowa. Słyszałam, że konkurencja ma samochody dostawcze i folia one way vision się na nich sprawdza i jest lepsza niż tradycyjna folia do obklejania, bo wszystko przez nią widać. My jednak mamy już obklejony jeden pojazd, więc i folia one way vision nie była konieczna. Pozostały nam banery reklamowe. Postawienie słupów z billboardem byłoby bardziej kosztowne i nieefektywne, poza tym ciężko byłoby go tak dostosować, by nie zasłaniał naszego budynku, więc uznaliśmy, ze banery powieszone na nim będą najlepsze. Przywieszone na dachu nie zasłonią niczego, a będą widoczne z daleka. Wystarczy nam umieścić nam naszą nazwę i napis, ze to sala bankietowa i restauracja, a poniżej, że ceny mamy bardzo konkurencyjne.

To powinno wystarczyć, żeby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Takie banery możemy umieścić także na płocie, dzięki czemu będą lepiej widoczne dla osób przechodzących, nie przejeżdżających. Tam można umieścić więcej danych, żeby od razu było wiadomo, jakie mamy usługi.