Badanie na prawdomówność

Człowiek z natury jest istotą stadną, dąży więc do założenia rodziny. Zazwyczaj robi to w młodym wieku, często pod wpływem emocji. Z upływem czasu stwierdza, że popełnił życiowy błąd. Okazuje się, że osoba której zaufał okłamuje go lub nie widzi sensu wspólnego życia na dłuższą metę. Dochodzi wówczas do różnych sytuacji, które mogą doprowadzić do rozpadu związku.

Wariograf jako skuteczna metoda wykrywania zdrady

sprawny wykrywacz zdradyW sytuacjach kryzysowych często staramy się znaleźć osobę winną. Nie chcemy być oszukiwani czy też wykorzystywani. Rozstania za obopólną zgodą i porozumieniem są rzadkością. Najczęściej chcemy kogoś obarczyć odpowiedzialnością. Najczęstszym powodem rozwodów są zdrady, zdradzony partner czuje się pokrzywdzony. Często nie wierzy w przedstawione fakty, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest test na prawdomówność. Sprawny wykrywacz zdrady, czyli wariograf to urządzenie z którego możemy skorzystać w każdym biurze detektywistycznym. Obsługuje go osoba specjalnie do tego przygotowana, dyskretna i godna zaufania. Badanie to ujawnia ślady pamięciowe i emocjonalne w układzie nerwowym człowieka. Jest całkowicie bezpieczne dla organizmu, nie ma potrzeby jakiegoś specjalnego przygotowania. Po jego zakończeniu możemy spokojnie powrócić do wykonywania codziennych obowiązków. Trwa kilkadziesiąt minut, rozpoczyna się od pytań neutralnych po czym stopniowo przechodzi się do konkretów. Przeprowadzane jest w specjalnie do tego przygotowanym pomieszczeniu.

Przed badaniem ustalamy wcześniej zakres pytań jakie zostaną zadane. Na poszczególne części ciała badanej osoby zakłada się specjalne czujniki, które śledzą przebieg zmian fizjologicznych zachodzących w organizmie podczas zadawania pytań. Pozwoli to na sformułowanie wniosków dotyczących udziało osoby w konkretnym zdarzeniu.