Alternatywne symboliczne śluby i wesela

Sezon na zawieranie związków małżeńskich przeważnie przypada na sezon wiosna lato. Najwięcej par decyduję się wtedy na przyjęcia z jednego względu jest po prostu ciepło. Niestety przez to, że jest tak dużo osób chętnych trzeba dużo wcześniej rezerwować sale weselne. Czasami z wyprzedzeniem kilku letnim.

Symboliczny ślub i wesele

ślub symbolicznyNie każdą młodą parę stać na wystawny ślub i wielkie wesele, zwłaszcza w sezonie, kiedy ceny idą w górę. Wtedy wiele osób decyduję się na ślub symboliczny tylko dla najbliższej rodziny i zamiast wesela zapraszają na nieco wystawniejszy obiad do restauracji. Ja jako osoba pracująca zawodowo jako pomoc w organizacji przyjęć również pomagam w organizacji takiego symbolicznego ślubu. Jest przy nim mniej roboty to na pewno, lecz i tak zawszę się staram. Zawsze planuje każdy najdrobniejszy szczegół, żeby każdy mój klient był w stu procentach zadowolony. W dużej mierze również symboliczne śluby odbywają się w urzędach stanu cywilnego bądź w ogrodach przy restauracjach. Nie jest to aż tak kosztowne, jeżeli gości ma być około dwudziestu. Jeśli komuś naprawdę nie zależy na wystawnym ślubie i weselu bądź nie ma odpowiedniej ilości pieniędzy takie rozwiązanie jest dobrą alternatywą. Oczywiście są ludzie, których stać na wystawne wesela i śluby, ale nie chcą czekać kilku lat na termin w sezonie letnim czy wiosennym, dlatego decydują się na takie rozwiązanie.

Ja osobiście w ostatnim czasie miałam okazje organizować kilka takich przyjęć. Widząc radość tych ludzi i miłość między nimi doszłam do pewnego bardzo ważnego wniosku. Nie ważne, ile masz pieniędzy, czy stać cię na wystawne przyjęcia czy nie. Najważniejsza jest miłość dwojga ludzi do siebie i żeby żyło im się dobrze. Życzę tego wszystkim moim klientom, przyszłym, teraźniejszym i przeszłym.